Jak rozvíjíme seznamování naživo

16.09.2019

První termín Potkávárny v novém formátu i prostoru se kvapem blíží. Začínáme už za dva dny. Je za tím vším mnohem více mravenčí práce, než jsem vůbec předpokládala, když jsem se s novou vizí a silou pustila do proměn původní Potkávárny.

Máme novou koncepci v propojování účastníků i vizáž celé živé seznamky. Přešli jsme od původních forem komunikačních a seberozvojových her k léty celosvětově osvědčenému způsobu tzv. rychlorandění neboli speed date.

Chceme rozvíjet tuto kulturu seznamování se naživo. Z vlastní zkušenosti víme, že nejde jen o propojování potenciálních partnerů, ale o možnost navazovat nová přátelství novou formou. Rozšiřovat svou síť svých spřátelených osob, které naživo poznám. Rozvíjet a intenzivně trénovat své komunikační dovednosti a možnosti. A to považujeme vždy za velmi cennou zkušenost.

V podstatě denně námi proudí intenzivní korespondence s Vámi. Vaše otázky, podněty, upřesnění, termíny, rezervace. Vaše obavy a Vaše díky.

V jednu chvíli už jsem to chtěla úplně vzdát, protože se velmi zkomplikovaly možnosti, jak vůbec tento typ seznamování dostat mezi ty prima lidi, pro které je to určeno. Pro ty, které chceme propojovat a hýčkat v této zážitkové seznamovací hře.

Aby to bylo smysluplné. Aby bylo od prvního momentu setkání se s pojmem POTKÁVÁRNA jasné, co naše seznamovací večery nabízejí. Jakou kvalitu, vtip, radost a možnosti se snažíme rozvíjet.

Aby to byl cenný čas pro nás všechny.

Aby to byla radost.

Snažíme se velmi. Máme skvělé místo, kde bude Potkávárna pravidelně probíhat a to v kavárně Laura Coffee v Ostravě Hrabůvce. Tam se potkáme poprvé už tuto středu.

Těším se na nás všechny. Vladimíra a Potkávárna

aktuální termíny Potkáváren zde